Rejestracja w bazie dostawców

Zarejestruj się jako


Dane kontaktowe

Dane firmy

Adres firmy

Osoba kontaktowa

Domena działalności

Zaznacz produkty, które sprzedaje Twoja firma

Istnieje możliwość zaznaczania produktów w wielu kategoriach

Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie

Oświadczenia

 • Obowiązek informacyjny - czytaj*

  Informacja o administratorach i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane:

  Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż:

  1. Administratorem danych osobowych Użytkowników jest Elplast+ Sp. z o.o..
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana wyłącznie w celu zapewnienia rozpatrzenia oferty.
  3. W zakresie danych Dostawców, Kontrahentów oraz Klientów Administratora zarejestrowanych na Platformie Zakupowej https://elplastplus.logintrade.net administratorem jest również Logintrade S.A. z siedzibą we Wrocławiu (ul. Braniborska 2/10 53-680 Wrocław), KRS: 0000438056, adres e-mail: kontakt@logintrade.pl powierzający przetwarzanie danych LT Serwis sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (ul. Polna 48 /11 00-644 Warszawa), KRS: 0000311815, adres e-mail: kontakt@logintrade.pl.
  4. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Logintrade S.A. i LT Serwis sp. z o.o. na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana wyłącznie w celu zapewnienia realizacji zadań Platformy zakupowej.
  5. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez okres niezbędny do wykonania usługi.
  6. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania bądź poprawiania, a prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych.
  7. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  8. W sprawach związanych z ochroną danych może kontaktować się Pani/Pan z Inspektorem Ochrony Danych, adres e-mail: elplastplus@logintrade.com.pl.
  9. W sprawach związanych z ochroną danych w zakresie przetwarzania ich przez Logintrade S.A. i LT Serwis sp. z o.o. może kontaktować się Pani/Pan z Inspektorem Ochrony Danych Logintrade S.A., adres e-mail: ochronadanych@logintrade.com.pl.
  10. Przysługuje Pani/Panu prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego jeśli Pani/Pana zdaniem, przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana - narusza przepisy unijnego rozporządzenia RODO.
  11. Dane osobowe podaje Pani/Pan dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym warunkiem do korzystania z Platformy zakupowej.
  12. Informujemy, że Administrator, Logintrade S.A. i LT Serwis sp. z o.o. nie przewidują udostępniania przetwarzanych danych żadnym odbiorcom tych danych.
  13. Administrator nie umożliwia korzystania z usług wskazanych w niniejszym Regulaminie anonimowo lub z wykorzystaniem pseudonimu.
  14. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

Platforma Logintrade używa plików cookie.Kliknij, aby dowiedzieć się więcej.


OK